درباره ما

ساحل چوب یک نام تجاری در زمینه تولید مبلمان برای نوزاد، کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال است. تجربه بیش از دو دهه فعالیت در صنایع مبلمان اتاق خواب و ارایه محصولات با کیفیت باعث رشد مجموعه شده است.

طی سالهای اخیر با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن اروپایی اقدام به تغییر در خط تولید خود نموده ایم تا محصولاتی استاندارد و با دوام برای خریداران گرامی تولید نماییم.

ماموریت ما

کار با گروهی فعال و شاد ، کلید موفقیت ماست . سیاست شرکت ما مشتریان راضی و کارمندان خوشحال است.
هدف ما بهتر و بهتر شدن نام تجاری ساحل چوب در بازار مبلمان ایران است. با این فلسفه که می دانیم، مهمترین منابع سرمایه ای، خریداران و مشتریانمان هستند و مهمترین نیروهای پیش راننده ما به سمت اهدافمان، منابع انسانی و کارمندان شرکت میباشند. با توجه به این مهم تلاش میکنیم تا همواره برای هر دو گروه، رضایتمندی و خوشحالی به ارمغان آوریم زیرا شادکامی، کلید موفقیت است.

چشم اندازی برای آینده

برای نسلی که متفاوت می اندیشد و میخواهد که با دیگران تفاوت داشته باشد ، تلاش میکنیم تا به یک برند سطح بالا در میان رقبای خود تبدیل شویم.
طراحی محصولات نوآورانه که با نسل آینده، ارتباط برقرار میکند، تامین نیازهای خریداران گرامی برای تهیه مبلمان و لوازم جانبی هماهنگ با سلیقه شان، رشد مداوم با کمک کارکنان و نیروهای متخصص، پیوستن به جامعه برای مبارزه با آلودگی محیط زیست و ساختن دنیای زیباتر برای نسلی بهتر.